TİM – Türkiye İnovasyon Haftası Etkinliği


.
.
.
.
.
Aralık ayında çok güzel ve önemli bir etkinlik bizi bekliyor. Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından bu yıl 6-7-8 Aralık’ta Türkiye İnovasyon Haftası adlı bir organizasyon düzenlenecek. Etkinliğin süresince, geleceğin kalkınma yöntemlerinden biri olduğuna inanılan inovasyonun ve inovatif çalışmaların önemini anlatılacak ve ülkemizdeki inovatif çalışmaları desteklemek üzere, inovasyon odaklı sergiler, atölye çalışmaları ve konferanslar düzenlenecek. Ayrıca bu tür organizasyonlarla ülkemizin ihracat potansiyelini arttırmaya yönelik projelerin desteklenmesi ve çalışmaların önünün açılması da hedeflenmekte. Düzenlenecek tüm etkinlikler sayesinde sanayiciler, akademisyenler, uluslararası profesyoneller,ve üniversite öğrencileri bir araya getirilecek.

Etkinlik boyunca bir çok projenin sergileri ve dünyaca ünlü konukların konferansları düzenlenecek. Bunlardan biri de bu sene Mayıs ayında ödül aldığım ve bu etkinlikte de sergilenecek olan Otomotiv Proje Pazarı ve Tasarım Yarışması sergisi olacak. Etkinlik boyunca ben de sergi alanımdaki yerimi alacağım. Yine aynı etinlikte şu an Gediz Üniversitesinde Makine Mühendisliği bölümünde Araştırma görevlisi olan, Balıkesir Üniversitesinden ve Balıkesir Üniversitesi Proje Kulübünden arkadaşım Uğur Kemiklioğlu’da hazırladıkları proje ile orada olacak. Şimdiden tüm arkadaşlarımızı etkinliğe davet ediyoruz 🙂 Katılım tamamen ücretsiz  sadece internet üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.
Türkiye İnovasyon Haftası Rezervasyon linki:
Aslında bir tasarımım daha var orada sergilenecek fakat benim adıma değil 🙂  O çalışmanın detaylarını 20 Aralıktan sonra paylaşacağım inşallah. İki tasarımımın da orada sergilenecek olmasından büyük mutluluk duyuyorum. Nice başarılara inşallah 🙂
Sergilenecek olan, Mayıs ayındaki Otomotiv Tasarım Yarışmasında Profesyonel kategoride Mekanik Fonksiyonellik dalında 3. olan tasarımımın sunumunu aşağıda görebilirsiniz.

Etkinliğin web sayfası ve etkinlik hakındaki haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Etkinlikte görüşmek üzere 🙂

– http://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/
TİM ” İnovaston” haftası düzenleniyor.

Etkinliğin konuşmacılarını ve programını incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. Gelmemek için çok özel bir sebebiniz olmalı bence, böylesine profesyonel bir etkinliği kaçırmayınız derim. İlgilenen arkadaşlara duyurulur!!

– Konuşmacılar

– Etkinlik Programı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.