WIN Metal Working / 5 – 8 Haziran Beylikdüzü TUYAP ‘da


WIN Fuarlarının 2. Fazı METAL WORKING Fuarı 3 Ana sektör ile ” Metal Working, Welding and Surface Treatment ” 5-8 Haziran tarihlerinde TUYAP Fuar alanında meraklılarını ve sanayicileri bekliyor.
Staj yeri arayan öğrenci arkadaşlar makine imalatı yapan firmaları kaçımasınlar. Bu tarihe kadar ayarlamanız gerekirdi bulmak zor olabilir ama, son dk gölü atmak da elinizde tabi 🙂

Online Davetiye


 

WIN Fuarları Kazandırır
WIN Metal Working 3 BÜYÜK SEKTÖRLE DEVAM EDİYOR

Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olan WIN Metal Working Fuarı, 5 – 8 Haziran tarihleri arasında, 3 büyük sektörün endüstriyel bazda sergileyeceği ürün ve hizmetleri profesyonel ziyaretçiye sunuyor.

Hannover – Messe Bileşim Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen, Avrasya Bölgesi’nin üretim alanındaki lider organizasyonu WIN – World of Industry Fuarı, son yıllarda gerek katılımcı gerekse ziyaretçi sayısında yaşanan artış ile yeni bir sürece giriyor. Ggelen katılımcı taleplerinin karşılanabilmesi ve ziyaretçilere daha çok sayıda firmanın sergilendiği bir ortam yaratılabilmesi amacıyla WIN Fuarları 2 fazda Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir.

World of Industry Katılımcı Broşürü

WIN Metal Working 5 – 8 Haziran Fuarları

  • METAL WORKING (19. Uluslararası Makina İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarı)
  • WELDING (14. Uluslararası Birleştirme, Kaynak ve Kesme Teknolojileri Fuarı)
  • SURFACE TREATMENT (8. UluslararasıYüzey İşleme Teknolojileri Fuarı)

Türkiye’de son 19 yıldır başarılı bir grafik çizen makina imalat sanayi ile METAL WORKING Fuarı, 14 yıldır yapılan kaynak, kesme ve birleştirme sektörüne yönelik WELDING Fuarı, bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan ve gelişimini büyük bir hızla sürdüren yüzey işlem pazarındaki yeni teknolojileri, endüstriyel uygulayıcılar ile buluşturacak SURFACE TREATMENT Fuarı sektör için 3 büyük fırsat’tan biri olacaktır

2013 yılında MAKİNA ve AKSAMI İHRACATÇI BİRLİĞİNDEN MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASINA, DIŞ TİCARET MÜSTEŞARLIĞI, ANKARA SANAYİ ve TİCARET ODALARI’ndan VDMA Alman Makina ve Aksamı İmalatçıları Birliği’ne kadar 60’a yakın ulusal ve uluslararası kuruluş tarafından desteklenen WIN Fuarları WIN Metal Workingı endüstriyel etkinliklerin ve çözüm olanaklarının yoğun olarak sunulduğu güçlü bir platform olarak 2013’e imzasını atmıştır.

Sizleri WIN fuarlarımıza katılarak ülkemizin ve Avrasya’nın en önemli endüstri organizasyonunda yer almaya, pazardaki yerinizi güçlendirmeye ve kazanmaya davet ediyoruz.

KAYNAK: http://www.win-fair.com/win_blue.html

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.