Merhabalar, yeni sezonu artık açmak lazım :)


Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır yazı yazmaya ara vermiştim, bu arada neler oldu neler 🙂 Askerden sonra yüksek lisansa başladım YTÜ’de (İmal Usulleri Prog. Tez hocam: Doç.Dr. Mihrigül Altan) . Birkaç yayın yapmıştım ama araya düğün işleri girdi, çok şükür düğünümüzü de yaptık Allah herkese hayırlı bir eş nasip etsin diyelim 😉 🙂

Bu arada iş de değiştirdim. Eski işimde mühendisliğin taşeronluğunu yapmak hoşuma gitmedi. Bizim patronun gevşeklikleri de cabası. Arkasından fazla konuşmayalım. Bir de şöyle bir şey var. eski işimde yüksek lisans yapıyordum, adamla bu şartı belirterek anlaşıyorsunuz başta sonra başınıza kakmaya başlıyorlar. Yok biz sana destek oluyoruz vs. Özetle bu konu ile ilgili olarak bir paylaşım yapmayı düşünüyorum, naçizane tavsiyeler vermek isterim bu olayı düşünen arkadaşlara.

Yeni iş yeri fena değil, her yerde olduğu gibi bazı problemleri var. Nisan’da başladım, tabiki gün geçtikçe işe alıştıkça daha iyi gidiyor. Bize yakışan karanlığa tükürmek değil, mum yakmak. İnş amacımıza da ulaşırız. Hayırlısı..

Başta da dediğim gibi uzun zamandır paylaşım yapmıyordum. Bakalım artık, bundan sonra kafa olarak daha rahatım. Tabi işlerin ve yüksek lisans’ın yoğunluklarına bağlı olarak kısa gecikmeler olabilir. Fakat bu dönemki hedefim şu ana kadarki dönemde olan ayda en az bir paylaşım yerine iki paylaşım yapabilmek. Bismillah! diyelim ..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.